OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs
Banovan sam... Eqwnpl
Molimo vas da se Registrujete,a ako to vec jeste Ulogujte se vas eX_SFRJ Team.
OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs
Banovan sam... Eqwnpl
Molimo vas da se Registrujete,a ako to vec jeste Ulogujte se vas eX_SFRJ Team.
OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs

NOVIFORUM:www.es-hq.iz.rs
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Banovan sam...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
blude45

blude45


Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.11.2010

Banovan sam... Empty
PočaljiNaslov: Banovan sam...   Banovan sam... Icon_minitimePet Nov 26, 2010 3:04 am

Pozdrav svim adminima ovog servera. Moderatoru svaka cast za sajt Smile.
Nego, da predjem na stvar. Ja igram na ovom serveru dve nedelje, i jako mi se svideo sto ljudi koji igraju su iz Ex-SFRJ drzava. 26. Novembra u 10:40 sam igrao na vasem serveru. I igrao sam stvarno dobro I admin "BlaCk" mi je pretio sa banom. Igram CS skoro 10 godina i nikada nisam imao nikakav hack. Uvek sam igrao posteno. Zato i znam da igram tako dobro CS. Admin me je optuzivao za hack ( AIM tacnije ) a ja ne znam kako da mu dokazem da ne koristim nikakav hack. Nervira me to, sto neko ne moze da shvati da neko tako dobro igra CS. Mislim, zasto bih se ja ovoliko pravdao ako imam hack? Nema smisla. Znam kako rade hackeri udju tako na nasumicne servere i koriste hack. Pa ja da sam hacker ja se ne bih onda registrovao na ovaj sajt i ne bih pisao ovo sve. Tako da vas ja molim da mi vi verujete jer ja stvarno imam zelju da igram na ovom serveru. Ima naravno dobrih igraca koji predstavljaju izazov i ja to volim. Volim kada igram protiv nekoga ko predstavlja veliki izazov jer igra dobro. Ali, admini(ne svi naravno), ocigledno, ne dozvoljavaju da ja pobedim taj izazov. Moje ime je Nikola, zivim u Srbiji, Beograd. Imam 16 godina.

Unapred hvala,
blude45.
Moja IP adresa je sledeca : 80.93.254.12
Nazad na vrh Ići dole
Hellz0r

Hellz0r


Broj poruka : 106
Datum upisa : 08.05.2010

Banovan sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan sam...   Banovan sam... Icon_minitimeSre Dec 01, 2010 6:54 am

mako....
Nazad na vrh Ići dole
https://ex-sfrj.serbianforum.info
blude45

blude45


Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.11.2010

Banovan sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan sam...   Banovan sam... Icon_minitimeSre Dec 01, 2010 9:54 am

Bas cudno, ne mogu da pristupim serveru. Pise mi da sam banovan.
a za onaj steam id meni pise:
884 VALVE_0:4:1389453300 0 00:25 8 9

Nazad na vrh Ići dole
Hellz0r

Hellz0r


Broj poruka : 106
Datum upisa : 08.05.2010

Banovan sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan sam...   Banovan sam... Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 6:40 am

i ovom prethodnom nece....nzm zasto alai danas radimo reinstal srw pa ce svi banovi biti maknuti.pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://ex-sfrj.serbianforum.info
Sponsored content





Banovan sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan sam...   Banovan sam... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Banovan sam...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs :: EX-SFRJ :: BAN/UNBAN-
Skoči na: