OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs
ima li smisla opet da pisem??  Eqwnpl
Molimo vas da se Registrujete,a ako to vec jeste Ulogujte se vas eX_SFRJ Team.
OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs
ima li smisla opet da pisem??  Eqwnpl
Molimo vas da se Registrujete,a ako to vec jeste Ulogujte se vas eX_SFRJ Team.
OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs

NOVIFORUM:www.es-hq.iz.rs
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ima li smisla opet da pisem??

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
[NOB]Milos.

[NOB]Milos.


Broj poruka : 10
Datum upisa : 20.09.2010

ima li smisla opet da pisem??  Empty
PočaljiNaslov: ima li smisla opet da pisem??    ima li smisla opet da pisem??  Icon_minitimePet Okt 15, 2010 3:51 pm

banovan u 00:47 mozda grijesim u minut Smile stvarno ne znam sto vise da kazem ne znam koji me admin banovao ne znam zbog cega nista ne znam...igrao sam 2 mape i nije bilo problema i onda odjednom ban...na serveru su bili admini sinterp znx i ne znam jel jos neki...zelim samo da se javi admin(u koliko posjecuje forum) i da mi kaze razlog zbog kojeg me je ban i da prilozi dokaze jer meni ss-ova nema mozda je on snimao demo..
Nazad na vrh Ići dole
Hellz0r

Hellz0r


Broj poruka : 106
Datum upisa : 08.05.2010

ima li smisla opet da pisem??  Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li smisla opet da pisem??    ima li smisla opet da pisem??  Icon_minitimeSub Okt 16, 2010 3:22 am

ili imas cit ili se stekas ili si u bazi...
Nazad na vrh Ići dole
https://ex-sfrj.serbianforum.info
[NOB]Milos.

[NOB]Milos.


Broj poruka : 10
Datum upisa : 20.09.2010

ima li smisla opet da pisem??  Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li smisla opet da pisem??    ima li smisla opet da pisem??  Icon_minitimeSub Okt 16, 2010 11:29 am

hahahah jel to odgovor od admina?? da imam cit sigurno ne bih gubio vrijeme zaleci se ovdje a i vec sam rekao neka daju dokaz da znam zasto su me banovali...ovo sto ti kazes nije razlog uopste jer se ne stekam niti sam u bazu stalno rasujem uglavnom igram samo sa heklerom...volio bih da mi se javi taj sto misli da imam chit..
Nazad na vrh Ići dole
[NOB]Marko

[NOB]Marko


Broj poruka : 8
Datum upisa : 06.10.2010

ima li smisla opet da pisem??  Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li smisla opet da pisem??    ima li smisla opet da pisem??  Icon_minitimeNed Okt 17, 2010 1:30 pm

momci mislim da ste stvarno precerali.. sad zbog vas ne mogu ni ja da udjem an server da igram..
inace method na ovom serveru pojedini admini ne banuju nekog zbog cita nego samo zato sto im ne odg da osoba koja igra mnogo bolje od njih.. i da napomenem vecina njih banuje igrace bez razloga,a da ne pominjem da polovina banovanih igraca nije ni imala cit(barem dok sam ja bio na serveru).. pojedini admini samo gledaju oce li neko sto da kaze,nebitno kome,a da to njima ne odgovara i momentalno im ide ban bilo da je psovka il neka potpuno nebitna rijec koja nikog ne uvredjuje.. a da ne spominjem ako se kojim slucajem desi da admina ubijes na server,bolje da sam izadjes nego da ostanes pa da te posle 5 sec banuju...

[NOB]Milos. mi je rodjeni brat,kao sto je receno u nekom od prethodnih postova,i vjerujte mi ni ja ni on nemamo cit niti smo ga ikad imali,a kamoli da ga koristimo..tacnije ne umijemo to ni da skinemo,a iskreno da kazem nikad nas to nije ni interesovalo.. nasa igra se zasniva na rasu,zbog ceka obicno ginemo u skoro svakoj rundi osim ako nam se ne posreci... a kazes da se stekao,vjeruj mi da nije,a ako i nekim slucajem jeste onda je cuvao bombu bilo da je ct il t...
za nas takodje mozes da pitas [NOB]Sanju i ona ce ti reci dal imamo il nemamo cit...i kad bi nas bilo ko od admina normalnih pratio vidio bi da nemamo nista vec da stalno trckaramo po mapi kao muva bez glave,a i toliko puta smo odigrali te mape da vise napamet znamo dje je koji stek i zato dosta puta i pucamo ranije..

i jos jednom te molim,a zamolio sam te i ranije, zamoli admine da nas snime i neka posalju tebi preko skypa ili ti posalju na mail taj demo da vidimo kako mi to citujemo!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Hellz0r

Hellz0r


Broj poruka : 106
Datum upisa : 08.05.2010

ima li smisla opet da pisem??  Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li smisla opet da pisem??    ima li smisla opet da pisem??  Icon_minitimePon Okt 18, 2010 8:13 am

ok ... Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://ex-sfrj.serbianforum.info
Sponsored content





ima li smisla opet da pisem??  Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li smisla opet da pisem??    ima li smisla opet da pisem??  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ima li smisla opet da pisem??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs :: EX-SFRJ :: BAN/UNBAN-
Skoči na: